Sponsor_ol - Hidroana

Hidroana

Sponsorluk

Dünyanın en yakıt tasarruflu hidrojenle çalışan şehir tipi ve prototip otomobilini geliştirmeyi ve her yıl katıldığımız  Shell Eco-Marathon Europe, Shell Eco-Marathon Türkiye ve TÜBİTAK Efficiency Challenge yarışlarını kazanmayı amaçlayan özel bir takımız. Vizyonumuz, otomotiv endüstrisi için sürdürülebilir ve verimli çözümlere ışık tutmak ve gerçek bir çevre dostu enerji kaynağı olan hidrojeni yaygınlaştırmak için gereken teknolojileri geliştirmektir.

Her zaman en son teknolojiyi ve kaynakları kullanmak istediğimiz için yeni ortak bulma arayışımız asla durmaz. Finansal, malzeme veya uzmanlık desteği karşılığında, hidrojen enerjili araç ile ilgili araştırma ve geliştirmeye yardımcı olmanın yanı sıra çeşitli pazarlama olanakları sunuyoruz. Tüm çevrimiçi ve çevrimdışı kanallarımızda markanızı tanıtmamızın yanı sıra, ekibimizle çalışarak maksimum fayda sağladığınız özelleştirilmiş ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz.

Bünyesinde yetişmekte olan geleceğin kalifiye mühendislerine bu projeyi yürütme fırsatı sunan Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca, yenilenmiş bir sosyal medya tabanı, çeşitli sosyal etkinlikler ile çalışmalarımızı ve sponsorlarımızı halka sunuyoruz.

Olası bu ortaklığımızın olanaklarını keşfetmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İletişim kurmaktan memnuniyet duyacağız.

Adres: 

 

Eskişehir Teknik Üniversitesi 

İki Eylül Kampüsü 26555 

Tepebaşı / ESKİŞEHİR

 
 

Copyright © 2020 Hidroana Team